Premijerka Ana Brnabić čestitala Uskrs vernicima

67
Foto: Tanjug

Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić čestitala je danas Uskrs patrijarhu srpskom Irineju, sveštenstvu i vernicima koji praznik slave po Julijanskom kalendaru.

„Pred nama je Uskrs, najradosniji hrišćanski praznik, koji u vreme novih izazova provodimo brinući o svojim najbližima, sa jedinom željom da sačuvamo zdravlje svakog člana našeg društva, svesni da dobro zdravlje ima najveću vrednost u životu.
Danas nam je najpotrebnije da pokažemo snagu zajedništva i duhovne sloge, uvereni da ćemo pobediti i ovu globalnu opasnost, a zatim nastaviti da stvaramo bolje uslove za život svih građana Srbije.
U ime svih članova vlade i svoje lično ime, čestitam Vam Uskrs, sa željom da praznične dane ispunite optimizmom, ljubavlju i nadom, jer ćemo samo zajedničkim naporima naše društvo i državu učiniti boljom“ navodi se u čestitki premijerke Brnabić.

Hristoc vaskrese!