Košarkaši Partizana doputovali su u Australiju gde će učestvovati na Kupu Pavlosa Janakopulosa.
Foto; Instagram
Košarkašima Partizana je priređen doček na aerodrom u Melburnu.
We have arrived!✊🏽⚫️⚪️ | 📍Australia#KKPartizan pic.twitter.com/ftEBGFY6eu
— KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) September 17, 2025
📍Melbourne, Australia | 🇷🇸🖤🤍#KKPartizan pic.twitter.com/XUrfEO749j
— KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) September 17, 2025
Partizan će sutra odigrati meč sa Panatinaikosom u Džon Kej areni u Melburnu, a "crno-beli" će se 21. septembra sastati sa ekipom Sidnej Kingsa u Kudos Bank areni u Sidneju.
Košarkaši Partizana će 30. septembra gostovati ekipi Dubaija u prvom kolu Evrolige.
Izvor: Tanjug