Manifestacija “Novosadski Zimzolend” od 5. decembra do 7. januara

Na Trgu Slobode u Novom Sadu, od 5. decembra do 7. januara, održava se, tradionalna, praznična manifestacija „ Novosaski zimzolend.“ Manifestaciju, koja Novi Sad pretvara u pravu zimsku bajku, organizuje kompanija Ninamedia.

05 Decembar, 2025
Blog Image

U  susret Novogodišnjim i BožIćnim praznicima, u Novom Sadu se i ove godine, održava manifetacija “Novosadski Zimzolend”. Reč je o zimskom festivalu  koji ,tradiocionalno ,organizuje  kompanija Ninamedia, po ugledu na najlepše božićne trgove i pijace  u Evropi. Praznična atmosfera biće upotpunjena bogatim programom, rekla je Bojana Prole- NINAMEDIA.

U postavljenim kućicama , na Trgu Slobode, kako kažu organizatori, “ čuči jedan mali svet , koji mami svojim mirisima i ukusima”.

U saradnji sa novosadskom Zoohigijenom, biće održana i akcija udomljavanja pasa, kao i brojni drugi humani programi, rekla je Prole.

Novosadski Zimzolend-  čarolija i prava zimska bajka i magija , na Trgu Slobode, trajaće od 5. decembra do 7. januara.