Košarkaši Orlanda poveli su u plej-of seriji protiv Detroita sa 2:1, pošto su kao domaćini slavili rezultatom 113:105.
Foto: AP Photo/John Raoux
Najzaslužniji za pobedu Orlanda bio je Paolo Bankero, koji je meč završio sa 25 poena i 12 skokova.
Pobedi Medžika su kumovali i Bejn sa 25 poena, Franc Vagner sa 17, Sagz sa 15 i Vendel Karter junior sa 14 poena i 17 skokova.
Kejd Kaningem je predvodio Detroit sa 27 poena.