CELA SREMSKA KAMENICA OSTALA BEZ STRUJE Gori trafo-stanica, vatrogasci na terenu

U krugu trafo-stanice na samom izlazu iz Sremske Kamenice prema Ledincima danas je izbio požar.

03 Maj, 2026
Blog Image

Vatrena stihija je zahvatila objekat unutar kruga stanice, što je dovelo do trenutnog prekida u snabdevanju električnom energijom. Zbog ovoga, kompletna sremska strana Novog Sada trenutno je bez struje.

Vatrogasne ekipe su odmah izašle na lice mesta i aktivno rade na lokalizaciji i gašenju požara kako bi se sprečilo dalje širenje na okolne objekte.

Za sada nema informacija o povređenim licima, a očekuje se da će se nakon intervencije vatrogasaca pristupiti saniranju kvara i normalizaciji snabdevanja električnom energijom. Iz nadležnih službi mole građane za strpljenje dok se situacija na terenu ne stabilizuje.

IZVOR: Dnevnik