Predsednik Vučić čestitao evropsko srebro Angelini Topić

10 Jun, 2024
Blog Image

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je atletičarki Angelini Topić osvajanje srebrne medalje u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Rimu.

    ''Srdačne čestitke našoj Angelini Topić na osvojenom evropskom srebru. Srbija je ponosna na Vaš speh i sjajnu sportsku budućnost koja Vas tek čeka. Bravo, Angelina'', napisao je Vučić sinoć na svom nalogu na mreži Iks.

    Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju u skoku u vis, pošto je u finalu skočila 1,97 metara.