Glumica Trejsi Šo ima rak dojke

Britanska glumica Trejsi Šo (52), zvezda serije "Coronation Street", saopštila je u da ima rak dojke i da već sledeće nedelje kreće na agresivne terapije.

22 Maj, 2026
Blog Image

Lekari su joj dijagnozu postavili prošlog meseca uz teške vesti da tumor sadrži HER2 protein koji podstiče rapidan rast ćelija raka. Glumica je u suzama iskreno progovorila o napadima panike, strahu i neizvesnosti pred početak lečenja.

„Svakog jutra se budim svesna da moram da idem u bolnicu i primam nove vesti, i to traje već dugo, ta neizvesnost... Samo pomislim: ’Ne mogu više da prolazim kroz ovo’, a nisam još ni započela svoj put“, rekla je Šo u suzama.

Prema njenim rečima, dodatno prolazi kroz stravične trenutke panike čim oseti bilo kakvu promenu u organizmu jer odmah pomisli na najgore. Kako je navela, u njoj ipak postoji želja da proces što pre krene kako bi znala da se preduzimaju konkretni koraci protiv bolesti a deo nje jedva čeka da vidi rezultate i da se tumor smanjuje.