Zimska služba grada Novog Sada, zvanično je počela sa radom 1. novembra. Mašine i vozila su opremljeni, a nabavljene su i dovoljne količine soli.
Šef Zimske službe JKP " Put" Gojko Etinski , kaže da je " Put", trenutno u dežurstvu u nultom stepenu. To su dva vozila i nekoliko radnika koji dežuraju samo noću do prvog decembra.
Od 1.decembra, ekipe JKP " Put", dežuraju 24 časa, naveo je Etinski, poručivši da je Grad Novi Sad, u potpunosti spreman za ono što nas čeka u zimskom periodu, bez kalkulacija da li će zima biti blaga ili sa više snega.