U hali Sportskog centra ''Jezero'' svečano je otvoren četvrti Memorijalni turnir u stonom tenisu "Zavišić-Vadleve", u organizaciji Stonoteniskog kluba "Galadska" i pod pokroviteljstvom Grada Kikinde.
izvor/foto:kikinda.org.rs
Ove godine učestvuje preko 100 takmičara mlađih kategorija iz Mađarske, Rumunije, Bosne i Hercegovine i naše zemlje. Svečanom otvaranju prisustvovali su Aleksandar Aćimov, član gradskog veća za sport i omladinu i Jelena Čudanov, predsednica Sportskog saveza Kikinde.