U Srbiji u kojoj kako kažu blokaderi nema slobode medija i nema demokratije, konferencija predsednika Republike izgleda ovako, gde se od strane predstavnika antisrpske N1 televizije ne poštuju ni institucije, ni funkcije, ni kultura govora budući da dobacuju kako stižu i to ne prvi put, a koliko vidimo i dalje im je dozvoljen ulaz svuda i niko ne ometa njihov rad iako se svodi na omalovažavanje svega i svih.
https://youtu.be/2OVA7r1tUh0?si=sRqF5AZP6pmaDcDQ
Foto i izvor: Lažomer