Gradsko saobraćajno preduzeće „Novi Sad“, od 1. septembra, vozi po jesenjem redu vožnje. O kapacitetima i pojačanim đačkim autobuskim linijama , za Dunav televiziju govorio je rukovodilac tehničkog sektora Javnog gradskog saobraćajnog preduzeće Novi Sad, Željko Mitrović.
Autobusi Javnog gradskog saobraćajnog preduzeća Novi Sad, od 1. septembra, voze po novom, jesenjem , redu vožnje koji, u odnosu na letnji, podrazumeva, pre svega, veći broj polazaka.
Iz garaže Gradskog saobraćajnog preduzeća, svakodnevno, izlazi veliki broj vozila. Autobusi GSP-a Novi Sad, saobraćaju, redovno, i u prigradskim naseljima.
U novosadskom Gradskom saobraćajnom preduzeću, svake godine, početkom septembra, posebna pažnja posvećuje se takozvanim đačkim linijama.
O vremenskim korekcijama polazaka korisnici usluga mogu da se informišu putem sajta preduzeća , aplikacije NSMART, kao i na prodajnim mestima GSP-a.