FOTO: Dom kulture Sivac
U petak 5. septembra sa početkom u 19 časova u Domu kulture u Sivcu biće održano guslarsko veče ,,Bobovska razura 1875“, u čast 150. godišnjice bobovske bune i 35 godina rada u guslarstvu guslara Radomana Jelovca.
U guslarskoj večeri učestvovaće Radoman Jelovac, Đorđe Pavlović, Nikola Tošić, Vuk Peruničić, LJubomir Pavlović, Miljan Vujović, Ivan Međedović, Vladimir Vuksanović, LJubiša Ateljević, kao i vokalni solista Doma kulture Sivac Nikolina Trivić, Folklorni ansambl Doma kulture Sivac i Narodni orkestar Doma kulture Sivac. Ulaz je slobodan!