Kovid bolnica i deo Bukovca u Novom sadu bez vode

10 Oktobar, 2025
Blog Image

Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do daljeg biti Kovid bolnica, a do 14 sati Ulica 22. avgusta i okolne ulice u Bukovcu objavilo je danas JKP Vodovod i kanalizacija.

 
Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena ispred Kovid bolnice.Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.