Omladinci fudbalskog kluba Crvena zvezda plasirali su se u treće kolo nokaut faze Lige šampiona za mlade.
Foto: FK Crvena zvezda
Mladi fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Banjika iz Ostrave rezultatom 4:1 u revanš utakmici drugog kola nokaut faze Lige šampiona za mlade. "Crveno-beli" su izborili plasman u narednu fazu takmičenja, pošto je prvi meč koji je odigran 22. oktobra u Ostravi, završen bez golova.
Dva gola za Crvenu zvezdu u današnjoj utakmici postigao je Dimitrije Šarić u 18. i 53. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Viktor Stojanović u 67. i Jovan Trač 88. minutu. Jedini strelac za goste bio Matous Zastrešek u 25. minutu.
Mladi fudbaleri Crvene zvezde će u trećem kolu nokaut faze LŠ igrati protiv boljeg iz duela između Žiline i Šelburna.
Izvor: Tanjug