Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak u Subotici rezultatom 3:2 u utakmici 15. kola Superlige Srbije.
Foto: FK Spartak Subotica
Trener Subotićana Đorđe Tutorić je bio nezadovoljan ishodom, jer je Spartak možda i zaslužio da ne izgubi. Dva gola je poništio VAR, ekipa se vratila posle 0:2, nije imala sreće da relaizuje dve prilike u smiraju meča.
"Sigurno da je teško kada ovako primite dva gola. Ne bih hteo "vruće" glave da pričam, analiziraćemo, momci su se odlično vratili. Odigrali smo hrabar meč, nismo se povukli. Zahvalio bih se i publici, a bih Zvezdi poželeo sve najbolje do kraja prvenstva", istakao je Tutorić za TV Arena sport.