Grupa maskiranih Albanaca pucala na pripadnike Vojske Srbije

16 Novembar, 2025
Blog Image

Maskirana grupa Albanaca otvorila je danas vatru na pripadnike Vojske Srbije u reonu baze VS "Debela glava“, prenose Večernje novosti. Do pucnjave je došlo oko 15 časova. Naoružana grupa Albanaca je u podnožju brda Šop ispalila 15 hitaca u pravcu pripadnika Vojske Srbije, a pogođen je samo pas koji se nalazio u neposrednoj blizini patrole. Nakon toga, naroužana grupa se sa šest džipova udaljila u pravcu AP KiM, navode Novosti.