Normalna Srbija pobedila je blokadersko nasilje večeras u centru sremske opštine .
Foto: printscreen
Na centralnom trgu u Šidu večeras se okupilo oko 2.000 ljudi sa namerom da kao normalna i slobodarska Srbija dočekaju i poruče blokaderima, koji su krenuli pešice ka njima iz Sremske Mitrovice, da nisu dobrodošli sa svojim hodajućim cirkusom i da im neće dozvoliti da prave haos u njihovoj mirnoj opštini. Od najavljivanih 200.000 ljudi iz Srema, kako po ceo dan trube tajkunski mediji, u Šid je krenulo samo 30 blokadera iz Sremske Mitrovice!


Okupljeni su ispred prostorija Srpske napredne stranke u Šidu. Nose stranačke i srpske zastave.

Čuli smo da blokaderi nameravaju da dođu ispred stranačkih prostorija da bi izrazili nekakvo nezadovoljstvo. Uz nas su i traktoristi i bajkeri - navodi narodni poslanik SNS-a.

I večeras, normalna Srbija je pobedila blokadersko nasilje. Po ko zna koji put neprijatelji naše otadžbine su se uverili da ne mogu niti da će uspeti da pobede narod!
A tajkunski mediji ceo dan najavljuju "njih tridesetak" kao veliki skup građana iz celog Srema na kom se očekuje 200.000 ljudi. Međutim, samo "studenti i srednjoškolci, bezmalo njih 30, krenuli su ka Šidu kako bi se pridružili velikom protestu u tom gradu, koji se organizuje na dan oslobađanja u Drugom svetskom ratu".
I večeras je pokazano i dokazano da je narod očigledno prepoznao besmisao blokaderske rušilačke politike koja svakim danom gubi podršku. Jer, već se zna: normalna Srbija nasilje nad svojim narodom ne prašta.
Izvor/foto: 24sedam.rs