U Kulturnoj stanici „ Svilara“ u Novom Sadu, svečano je otvorena foto izložba „ Novi Sad- lepota u svakom kadru.“ Postavku posvećenu lepoti Grada Novog Sada, organizovao je portal Gradske info.
“ Novi Sad- lepota u svakom kadru” naziv je izložbe fotografija koja je svečano otvorena u Kulturnoj stanici “ Svilara.” Postavku posvećenu lepoti Grada Novog Sada, organizovao je portal Gradske info.
Fotografije postavljene na izložbi , pristigle su na nedavno održanom foto konkursu portala Gradske info. Konkurs je privukao veliki broj učesnika, od amatera do iskusnih fotografa, koji su svojim objektivima zabeležili motive svakodnevice, gradske arhitekture, prirodnih pejzaža i skrivenih trenutaka koji čine identitet Novog Sada.
večanom otvaranju izložbe “ Novi Sad- lepota u svakom kadru”, prisustvovao je i pomoćnik gradonačelnika Novog Sada Aleksandar Petrović.
Posetioci ove lepe i jednstvene izložbe imaće priliku da uživaju u raznovrsnim radovima koji prikazuju Novi Sad iz perspektive njegovih stanovnika i njegovih gostiju kroz detalje koje često i ne primetimo.
Organizatori izložbe pozivaju sve ljubitelje fotografije i kulture da posete izložbu i uživaju u autentičnim pričama Novog Sada ispričanim kroz objektiv. Izložbu „ Novi Sad- lepota u svakom kadru “ možete pogledati do 14. decembra, u Kulturnoj stanici Svilara.