Otvorena izložba „Novi Sad- lepota u svakom kadru”

U Kulturnoj stanici „ Svilara“ u Novom Sadu, svečano je otvorena foto izložba „ Novi Sad- lepota u svakom kadru.“ Postavku posvećenu lepoti Grada Novog Sada, organizovao je portal Gradske info.

07 Decembar, 2025
Blog Image

“ Novi Sad- lepota u svakom kadru” naziv je  izložbe  fotografija  koja je svečano otvorena u Kulturnoj stanici “ Svilara.”  Postavku posvećenu lepoti Grada Novog Sada, organizovao je portal Gradske info.  

Fotografije postavljene  na izložbi ,  pristigle su  na nedavno održanom  foto konkursu  portala Gradske info. Konkurs je privukao veliki broj učesnika, od amatera do iskusnih fotografa, koji su svojim objektivima zabeležili motive svakodnevice, gradske arhitekture, prirodnih pejzaža i skrivenih trenutaka koji čine identitet Novog Sada.

večanom otvaranju izložbe “ Novi Sad- lepota u svakom kadru”, prisustvovao je i pomoćnik gradonačelnika Novog Sada Aleksandar Petrović.

Posetioci  ove lepe i jednstvene izložbe  imaće  priliku da uživaju u raznovrsnim  radovima  koji prikazuju Novi Sad iz perspektive njegovih stanovnika i njegovih gostiju kroz detalje koje često i  ne primetimo.

Organizatori izložbe  pozivaju sve ljubitelje fotografije i kulture da posete izložbu  i uživaju u autentičnim pričama Novog Sada ispričanim kroz objektiv. Izložbu  „ Novi Sad- lepota u svakom kadru “ možete pogledati do 14. decembra, u Kulturnoj stanici Svilara.