Održana je osma po redu manifestacija „Jelka sa porukom za Novi Sad“ koju organizuje Udruženje građana „Novi Sad“.
U organizaciji Udruženja građana „Novi Sad“ održana je osma po redu manifestacija „Jelka sa porukama za Novi Sad“. U sklopu manifestacije, deca su imala priliku da okite novogodišnju jelki, ali i da ostave poruke sa svojim novogodišnjim željama. Kako kaže Goran Bajšanski, predsednik Udruženja građana „Novi Sad“, jedan od ciljeva ovog događaja jeste da se deci novogodišnje želje i ostvare.
Bajšanski je istakao da je ove godine kićenje jelke malo drugačije.
Pored kićenja jelke i pisanja želja, posetioci ove manifestacije mogli su da prave ukrase od reciklažnog materijala, da posete sajam rukotvorina, ali i druge kulturno-sportske sadržaje.