Fudbalski klub Čelsi pokrenuo je istragu zbog incidenta po završetku utakmice 18. kola Premijer lige protiv Aston Vile, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).
Foto: Adam Davy/PA via AP
Fudbaleri Aston Vile pobedili su u subotu na Stamford bridžu ekipu Čelsija rezultatom 2:1.
Britanski mediji navode da je otvorena plastična flaša bačena prema igračima i članovima stručnog štaba na klupi Aston Vile, koji su se radovali pobedi svog tima po završetku meča. Flaša je bačena iz sektora u kojem su se nalazili i navijači Čelsija i klupsko osoblje londonskog kluba.
Bi-Bi-Si prenosi da je iz Čelsija saopšteno da nije poznato ko je odgovoran za incident i da je istraga u toku.
Izvor: Tanjug