Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Maribora rezultatom 2:1 u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji.
Foto: FK Vojvodina
Maribor je vodio od 34. minuta golom Jana Repasa iz penala. Marko Mladenović u 55. i Vuk Boškan u 88. minutu su pogodili za preokret i pobedu ekipe iz Novog Sada.
Vojvodina će sledeću utakmicu na pripremama u Antaliji igrati u subotu od 15.30 časova protiv Levskog iz Sofije.
Sezona u Superligi Srbije se nastavlja krajem januara, kada će Vojvodina gostovati TSC-u. Ekipa iz Novog Sada se nalazi na trećem mestu na tabeli SLS sa 40 bodova.
Izvor: Tanjug