V nedeľu si veriaci CZ v Janošíku vďačnosťou pripomenuli deň posvätenia chrámu a spoločne ďakovali Bohu, za všetky dary zeme i práce ľudských rúk. Nech ich srdcia zostanú naplnené vďakou a radosťou z Božej dobroty.
Na službách Božích srdečne privítali vzácnych hostí zo Slovenska - z Očovej, ktorí veľmi potešili svojou prítomnosťou. Hostia pripravili krásny umelecký program bolo cítiť, že doň vložili srdce aj radosť zo spoločného stretnutia.
Všetci sa tešili nie len z ich návštevy ale aj z toho, že práve oni sa stali podnetom, aby sa Slováci z Očovej a Janošíčania zjednotili a prežili spolu krásny, požehnaný a radostný víkend. Víkend, v ktorom bolo miesto pre osobné priateľstvá, výmenu skúseností, pre vážne témy, ale aj pre úsmev, piesne a spoločné prežívanie radosti.
Zdroj: FB SEAVC CZ Janošik