V kancelárii starostu obce Kovačica sa konalo šieste zasadnutie Štábu pre mimoriadne situácie. Na programe bolo 10 bodov, ktoré sú dôležité pre nadchádzajúcu zimnú sezónu.
Obecný Štáb pre mimoriadne situácie oznamuje, že Kovačica je pripravená na nadchádzajúce zimné podmienky a že príslušné služby monitorujú situáciu v teréne a koordinovane pracujú, aby občania boli v bezpečí v prípade mimoriadnych udalostí počas zimnej sezóny.