Predsedníčka Pokrajinskej vlády Maja Gojković dnes navštívila obec Šid, kde spolu s predsedom obce Zoranom Semenovićom navštívila zrekonštruovanú telocvičňu Gymnázia „Sava Šumanović“, ako aj Múzeum naivného umenia „Ilijanum“, venované srbskému maliarovi Ilijovi Bosiljovi.