На Новосадския панаир, в зала „Мастер“, бе открит тържествено изложбеният павилион на Провинциалния секретариат по икономика и туризъм, който и тази година по разпознаваем начин представя ползвателите на средства, туристическите оператори и туристическо-готварския потенциал на АП Войводина на 56-ия Международен туристически панаир.
Павилионът бе открит от ресорния секретар д-р Ненад Иванишевич с думите: „Павилионът на Провинциалния секретариат по икономика и туризъм е павилион за всички нас“.