Odbojkašice Crvene zvezde poražene su od Panatinaikosa rezultatom 3:0 (25:19, 25:16, 25:21), u prvom meču četvrtfinala Kupa izazivača, posle sat i 14 minuta igre.
Foto: OSS
Panatinaikos je dominirao u sva tri seta i tako stigao do ogromne prednosti pred revanš koji će se odigrati naredne srede, 4. februara od 18 časova, u dvorani "Profesor dr Branislav Pokrajac" u Beogradu.
U ekipi Crvene zvezde Obućina je imala 12, a Stamković 10 poena. Panatinaikos su predvodile Vajt sa 12, Benet sa 11 i Hadžifrastiodu sa 10 osvojenih poena.
Pobednik dvomeča Crvena zvezda - Panatinaikos igraće u polufinalu protiv pobednika dvomeča između kiparske Olimpijade Neapolis iz Nikozije i grčkog Panioniosa iz Atine.
Izvor: Tanjug