Posle poraza košarkaša Partizana od Armanija (85:79) u 25. kolu Evrolige, trener Partizana Đoan Penjaroja je govorio o igri svog tima, a pomenuo je i isključenje Bruna Fernanda.
Foto: ABA liga / Dragana Stjepanović
„Nemoguće je biti srećan ali ponosan sam jer smo igrali sa velikim trudom i nadmetali se 40 minuta. To je način. Imali smo probleme u prvom poluvremenu sa pikenrolom. Napredovali smo u drugom poluvremenu u tom segmentu“, kaže Penjaroja.
On je dodao da su jako važni bili trenuci pred kraj treće četvrine.
„Nekoliko loših trenutaka smo imali. Tehničke greške, fauli u napadu, trojke Milana… Dobro smo igrali i ako budemo tako nastavili sledećih nedelja ćemo dobiti dosta utakmica“, poručuje trener Partizana.