Srpske atletičarke Milica Gardašević i Teodora Bobetić učestvovaće u skoku udalj na Beogradskom mitingu (Belgrade Indoor Meeting), koji će biti održan 11. februara, saopšteno je iz Srpskog atletskog saveza (SAS).
Foto: AP Photo/Ng Han Guan
Beogradski miting će početi 11. februara od 14.30 časova u Atletskoj dvorani na Banjici.
U disciplini skok udalj će pored Gardašević i Boberić učestvovati i Alina Rotaru-Kotman (Rumunija), Plamena Mitkova (Bugarska), Marta Koala (Burkina Faso), Letisija Oro Melo (Brazil) i Ramona Elena Verman (Rumunija).
Izvor: Tanjug