Disciplinska komisija košarkaške Evrolige novčano je kaznila Crvenu zvezdu sa 8.000 evra zbog incidenata navijača na utakmici 25. kola protiv Dubaija, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.
Foto: TANJUG / MILOŠ MILIVOJEVIĆ
Kako se navodi, Zvezda je kažnjena zbog uvredljivog skandiranja navijača "crveno-belih" tokom utakmice sa Dubaijem, a prema članu 29.2.f) Disciplinskog kodeksa Evrolige.
Košarkaši Crvene zvezde su 30. januara u Beogradskoj areni savladali ekipu Dubaija rezultatom 95:92 u utakmici 25. kola Evrolige.
Izvor: Tanjug