Odbojkašice Uba osvojile su treći trofej pobednika Kupa Srbije, pošto su u Subotici, u finalu jubilarnog, 60. izdanja takmičenja savladale TENT iz Obrenovca rezultatom 3:2 (25:17, 26:24, 22:25, 15:25, 15:13).
Foto: OSS
U pobedničkom timu Martinjuk i Isidora Rodić su bile najefikasnije sa po 20 poena, pratile su ih Ćelić sa 17 i Katarina Rodić sa 12.
Na drugoj strani, istakle su se Miljević sa 22, Sajić sa 21, Cvetković sa 15 i Nataša Čikuc-Dins sa 14 poena.
Meč je trajao dva i po sata, a odbojkašice Uba su preuzele trofej od branioca i lidera šampionata posle velike borbe, iskoristivši prvu meč loptu.
Izvor: Tanjug