FOTO: Instagram/buducnostsrbijeav
Lepo je s vremena na vreme sesti sa ljudima koji su uvek tu, uz mene, tiho, odgovorno i bez mnogo reči radeći jedan od najtežih poslova. Večera sa momcima iz Kobri bila je prilika da razgovaramo kao ljudi, opušteno i iskreno, o svemu kroz šta zajedno prolazimo, poručio je predsednik Vučić na instagram nalogu buducnostsrbijeav.
To su vrhunski profesionalci, ali pre svega dobri i pouzdani ljudi, koji nose veliki teret i ogromnu odgovornost svakoga dana. Znam koliko odricanja traži njihov posao i zato ih još više poštujem, istakao je predsednik.
Hvala im na lojalnosti, posvećenosti i snazi koju pokazuju u svakom trenutku. Uz ovakve ljude, čovek zna da nije sam, dodao je Vučić.