Trener košarkaša Partizana Đoan Penjaroja posle pobede protiv Asvela (79:78) rekao je. “Važno je da pobedite i kad ne igrate dobro".
Foto: TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ
Prenjeroja je istakao da je na kraju najvažnija pobeda i da je srećan zbog te činjenice, pogotovo što tim nije igrao na željenom nivou.
“Srećan sam, važno je da smo dobili utakmicu, naročito kad ne počnemo dobro. Imali smo problema u odbrani sa njihovim ritmom. Sutra je odmor, timu je to potrebn. U devet dana odigrali smo pet utakmica. Imamo vremena da pripremimo tešku utakmicu protiv Valensije", istakao je Penjaroja.
Izvor: Tanjug