Gradonačelnik Mićin prisustvovao uskršnjoj misi u Crkvi imena Marijinog

Povodom obeležavanja Uskrsa po gregorijanskom kalendaru, gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin, zajedno sa sugrađanima, prisustvovao je svečanoj uskršnjoj misi u Crkvi imena Marijinog, koju je služio kapelan Dušan Balažević.

05 April, 2026
Blog Image

Gradonačelnik je tom prilikom uputio iskrene čestitke svim građanima koji Uskrs slave po gregorijanskom kalendaru, uz želju da praznične dane provedu u miru, zdravlju i radosti, okruženi porodicom i prijateljima.

On je naglasio da će Grad Novi Sad, poznat kao mesto skladnog života različitih naroda, vera i tradicija, nastaviti da neguje međusobno uvažavanje i podržava sve verske i kulturne zajednice.