Predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut boravi u BanjaLuci .
Današnji boravak u Banjaluci bio je prilika za brojne važne susrete i razgovore o temama koje povezuju Srbiju i Republiku Srpsku, napisao je Macut na instagramu.
Sa ambasadorom Republike Srbije u BIH Ivanom Todorovim razgovarao sam o daljem jačanju saradnje, zajedničkim projektima i izazovima koji su pred nama. Posebno mi je važno da na svakom mestu imamo ljude koji profesionalno, odgovorno i posvećeno predstavljaju interese naše zemlje, naveo je Macut na instagramu.
Izvor : Instagram