I ove godine akcija „ Školski pribor za svako dete“

Udruženje građana „Novi Sad“ , i ove godine, organuzuje akciju „ Školski pribor za svako dete.“ Akcija traje do 30. septembra, Svi koji žele, mogu da donesu školski pribor u prostorije Udruženja, Ulica. Petra Drapšina 45, svakog radnog dana od 10 do 14 časova.

26 Avgust, 2026
Blog Image

Foto:Dunav TV printscreen

Udruženi da pomognu- Udruženje građana “ Novi Sad”,  drugi put organizuje akciju „ Školski pribor za svako dete.“ Akcija se organizuje u saradnji sa građanima i društveno- odgovornim kompanijama , u cilju prikupljanja školskog pribora  za mališane koji borave u Svratištu za decu i mlade u Novom Sadu, rekla je  Nikolina Gaković-  Udruženje građana “ Novi Sad”.

Udruženje građana “ Novi Sad” poziva  sve građane,  ukoliko su u mogućnosti, da se priključe   akciji  prikupljanja školskog pribora za decu koja borave u Svratištu, rekla je Gaković.

Glavni cilj  Udruženja građana “ Novi Sad” je  dečji osmeh , zdravo i srećno odrastanje  dece. Tako je i ovog puta, u prikupljanju školskog pribora za naše drugare iz Svratišta. “ Pokažimo da  mali gest može nekome značiti mnogo.  Udružimo se i pomozimo da školski početak bude lepši za sve, poručuju iz Udruženja građana “ Novi Sad.”