Panel posvećen održivoj elektromobilnosti održan je na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu. Događaj je okupio relevantne institucije i organizacije, javni i privatni sektor i akademsku zajednicu, kako bi se iznašla rešenja u sferi održivog javnog transporta.
Panel posvećen održivoj elektromobilnosti održan je na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu. Pod nazivom „eMobility 4 Sustainability“, na ovom događaju bilo je reči o ključnoj uloyi elejktrične mobilnosti u podsticanju održivog razvoja i unapređenju inovativnih rešernja u transportu, što umnogome utiče na sektor privrede.
Panel je okupio relevantne institucije i organizacije, javni i privatni sektor i akademsku zajednicu, kako bi se iznašla rešenja u sferi održivog javnog transporta, a događaju je prisustvovao i pokrajinski sekretar za privredu i turizam Nenad Ivanišević.
Ovaj panel organizovali su Fakultet tehničkih nauka, kopanija „IKARUS“ i sajam i konferencija „EV Days“.