Turistička organizacija Opštine Inđija uzela je učešće na 55. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu, koji će biti održan od 28. do 30. novembra.
Izvor/foto: sremska.tv
Turistička organizacija Inđije predstaviće turističku ponudu opštine sa posebnim akcentom na turistički kompleks Keltsko selo.