Jos jednom smo bili svedoci napada na novinare u Republici Srbiji.
Tokom izveštavanja sa protesta opozicije u Novom Sadu ispred Skupstine grada Novog Sada , novinarku Informer televizije Milicu Skoric je napala grupa demonstranata i jedan od njih joj je oteo telefon. Udruženje elektronskih medija Comnet najoštrije osuđuje ponovno nasilničko ponašanje prema novinarki Informer TV. Medijski radnici treba nesmetano da obavljaju svoj posao, a ne da budu izloženi uvredama, verbalnim i fizičkim napadima.
Zbog toga Comnet zahteva da se novinari, snimatelji, fotografi i svi drugi mediski radnici maksimalno zaštite od nasilničkog ponašanja opozicije.