U trenucima kada ispraćamo staru godinu i dočekujemo nove izazove i prilike, obraćam vam se sa iskrenim željama za zdravlje, sreću i uspeh u godini koja dolazi.
FOTO: Instagram: opstina.sid
Neka 2025. godina bude godina u kojoj ćemo biti jači od izazova, mudri u odlukama i velikodušni u delima. Utemeljimo našu zajednicu na principima mira, stabilnosti i jedinstva, ne zaboravljajući da oni nisu naša datost, već zadatak koji zahteva naš trud i svakodnevnu posvećenost.
Budimo ponosni na ono što smo postigli zajedno, ali i odlučni u tome da nastavimo da unapređujemo našu opštinu.
Srećna Nova godina!"