Prva utakmica polufinala ABA lige između košarkaša Budućnosti i Crvene zvezde prekinuta je početkom drugog poluvremena zbog incidenata i bacanja predmeta na teren.
ABA liga / Budućnost / Filip Roganović
Prema informacijama sa lica mesta delegacija Crvene zvezde se na ovaj potez odlučila, pošto su ka klupi srpskog tima poleteli šrafovi i čaše sa pićem.

Utakmica je prekinuta kod rezultata 61:42 za domaćina, a ekipa Zvezde kao i sudije su otišli u svlačionicu.
Prekid meča u Morači... Trenutno se prazni dio tribina, očekuje se uskoro nastavak #KKB #KKCZ #ABAliga pic.twitter.com/lYb0AAFu2y
— CGsport.me (@cgsportme) May 26, 2025
Posle toga je usledilo i uvredljivo skandiranje na nacionalnoj osnovi.
Meč je posle prekida od oko 40 minuta nastavljen, pošto je ispražnjen deo tribina u blizini klupe srpskog tima, a pošto su ekipe dobile vreme da se zagreju.
Izvor: Tanjug