Naši igrači napustili su teren na zahtev sudija, a ne na svoju ruku, saopšteno je iz KK Crvena zvezda posle prekida prvog meča polufinala ABA lige protiv Budućnosti iz Podgorice.
ABA liga / Budućnost / Filip Roganović
Iz Zvezde su naveli da su igrači gađani šrafovima, što su potkrepili i fotografijom, kao i čašama sa pićem.
Utakmica je nastavljena kada je ispražnjen taj deo hale, a ako se incidenti nastave isprazniće se cela hala.
Meč je prekinut početkom treće četvrtine pri rezultatu 61:42 za Budućnost.
Prekid meča u Morači... Trenutno se prazni dio tribina, očekuje se uskoro nastavak #KKB #KKCZ #ABAliga pic.twitter.com/lYb0AAFu2y
— CGsport.me (@cgsportme) May 26, 2025
Izvor: Tanjug