KK Crvena zvezda: Naši igrači napustili teren na zahtev sudija, ispražnjen se deo hale VIDEO, FOTO

Naši igrači napustili su teren na zahtev sudija, a ne na svoju ruku, saopšteno je iz KK Crvena zvezda posle prekida prvog meča polufinala ABA lige protiv Budućnosti iz Podgorice.

26 Maj, 2025
Blog Image

ABA liga / Budućnost / Filip Roganović

Iz Zvezde su naveli da su igrači gađani šrafovima, što su potkrepili i fotografijom, kao i čašama sa pićem.

Utakmica je nastavljena kada je ispražnjen taj deo hale, a ako se incidenti nastave isprazniće se cela hala.

Meč je prekinut početkom treće četvrtine pri rezultatu 61:42 za Budućnost.


 
Izvor: Tanjug