Na Novosadském veletrhu, v Hale „Master“, byl slavnostně otevřen výstavní pavilon Krajského sekretariátu pro hospodářství a cestovní ruch, který i letos charakteristickým způsobem představuje příjemce prostředků, turistické provozovatele a turisticko-gastronomický potenciál AP Vojvodina na 56. Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu.
Pavilon otevřel příslušný sekretář Dr. Nenad Ivanišević slovy: „pavilon Krajského sekretariátu pro hospodářství a cestovní ruch je pavilonem nás všech“.